JECHAŁ PIJANY W ŚNIEŻYCĘ - Wiadomości - KPP w Golubiu-Dobrzyniu

Wiadomości

Strona znajduje się w archiwum.

JECHAŁ PIJANY W ŚNIEŻYCĘ

Data publikacji 08.01.2019

Trudne zimowe warunki atmosferyczne nie przeszkodziły 35-letniemu mieszkańcowi Golubia-Dobrzynia kierować samochodem. Gdy do kontroli drogowej zatrzymali go policjanci golubsko-dobrzyńskiej ,,drogówki” badania alkomatem wskazało prawie 1 promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił już uprawnienia do kierowania pojazdami. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Intensywne opady śniegu i śliska nawierzchnia  w ostatnim czasie powodują duże utrudnienia dla użytkowników dróg. Złymi warunkami na drodze nie przejął się 35-letni mieszkaniec Golubia-Dobrzynia, który w stanie nietrzeźwości zdecydował się wsiąść za kierownicę.

Wczoraj ( 07.01.2019) około godz. 21.00 policjanci patrolujący Ciechocin pow. golubsko-dobrzyński, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym audi. Po zbadaniu stanu trzeźwości 35-letniego mieszkańca Golubia-Dobrzynia, okazało się, że miał on blisko promil alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny kierowca stracił już uprawnienia do kierowania pojazdami.

Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 
 

Publikacja: asp. sztab. Małgorzata Lipińska