ŚWIĘTO SŁUŻBY CYWILNEJ W GOLUBIU-DOBRZYNIU - Wiadomości - KPP w Golubiu-Dobrzyniu

Wiadomości

Strona znajduje się w archiwum.

ŚWIĘTO SŁUŻBY CYWILNEJ W GOLUBIU-DOBRZYNIU

Data publikacji 09.11.2018

W związku z przypadającym w dniu 11 listopada Dniem służby cywilnej w Komendzie Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu, odbyło uroczyste spotkanie z pracownikami komendy. Życzenia z tej okazji złożył Komendant Powiatowy Policji insp. Dariusz Borowiec, I Z-ca Komendanta podinsp. Paweł Bartoszewski oraz naczelnicy wydziałów. Wszystkim zgromadzonym podziękowano za efektywną i wzorową pracę.

Wczoraj ( 08.11.2018 ) w Komendzie Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu, odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia służby cywilnej. Podczas tej uroczystości życzenia wszystkim pracownikom policji złożył Komendant Powiatowy Policji insp. Dariusz Borowiec, I Z-ca Komendanta Powiatowego podinsp. Paweł Bartoszewski oraz naczelnicy wydziałów. Komendant Powiatowy podziękował wszystkim zgromadzonym za efektywną i wzorową pracę oraz za profesjonalizm w wykonywaniu realizowanych zadań. Życzył również dalszych sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym.

Uroczysta zbiórka była również okazją do odczytania rozkazu personalnego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy dotyczącego objęcia stanowiska Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Golubiu-Dobrzyniu podinsp. Pawła Bartoszewskiego. W imieniu kadry kierowniczej obejmującemu stanowisko gratulację awansu złożył szef golubsko-dobrzyńskiej policji insp. Dariusz Borowiec. Zebrani na uroczystej zbiórce policjanci i pracownicy komendy gratulowali awansu nowemu zastępcy oraz życzyli powodzenia i spełnienia na nowym stanowisku.

Publikacja: asp. sztab. Małgorzata Lipińska