SPRAWDŹ STAN TECHNICZNY AUTA PRZED ZIMĄ ! - Wiadomości - KPP w Golubiu-Dobrzyniu

Wiadomości

Strona znajduje się w archiwum.

SPRAWDŹ STAN TECHNICZNY AUTA PRZED ZIMĄ !

Data publikacji 23.10.2018

Policjanci z Golubia-Dobrzynia wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu zapraszają na jesienny przegląd pojazdów. W dniu 27 października 2018 roku w godz. 9.00–13.00 w stacjach kontroli pojazdów w Golubiu-Dobrzyniu i w Kowalewie Pomorskim, będzie można bezpłatne sprawdzić stanu technicznego swojego pojazdu.

Każda pora roku jest dobra na zadbanie o stan techniczny swojego pojazdu. Wcześnie wykryty defekt w aucie uchroni nas przed ewentualnymi zdarzeniami drogowymi, które są zagrożeniem dla naszego zdrowia, a co ważniejsze życia.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu zapraszają na jesienne badanie stanu technicznego pojazdów w dniu 27 października 2018 roku (sobota) w godz. 9.00–13.00 do Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów przy:         

-ul. Szosa Rypińska 32 A  Golub-Dobrzyń

-ul. Sokołowska 7 Golub-Dobrzyń

-ul. Sokołowska 23  Golub-Dobrzyń

-ul. Brodnicka 23  Kowalewo Pomorskie

Wyżej wymienione stacje, sprawdzą w Państwa samochodach skuteczność działania hamulców, stan techniczny zawieszenia, ustawienie świateł, działanie amortyzatorów oraz zawartość i zużycie płynów eksploatacyjnych. Przeprowadzone badania będą wykonywane nieodpłatnie i bez wpisów w dowód rejestracyjny! Podczas przeglądu policjanci Zespołu Ruchu Drogowego będą udzielać porad dotyczących przepisów ruchu drogowego. 

 

Publikacja: asp. sztab. Małgorzata Lipińska