Wiadomości

Strona znajduje się w archiwum.

WYPADEK W KOWALEWIE POMORSKIM. POLICJANCI APELUJĄ DO KIEROWCÓW O ROZWAGĘ.

Data publikacji 23.10.2018

25-letni kierowca seata spowodował wypadek drogowy w Kowalewie Pomorskim na drodze krajowej nr 15. W wyniku zdarzenia, w którym wzięły udział trzy pojazdy, jeden z uczestników z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala i jest hospitalizowany. Z ustaleń policjantów prowadzących oględziny na miejscu zdarzenia wynika, że przyczyną wypadku było nie zachowanie przez kierowcę seata bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Po zdarzeniu, ruch na K15 w Kowalewie Pomorskim przez kolejne dwie godziny odbywał się wahadłowo. Golubsko-dobrzyńscy policjanci wyjaśniają szczegóły okoliczności tego wypadku i po raz kolejny apelują do kierowców o rozwagę i dostosowanie prędkości pojazdów do panujących warunków atmosferycznych.

Wczoraj ( 22.10.2018) około godz. 17.40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w Kowalewie Pomorskim na ul. Brodnickiej. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że na prostym odcinku drogi kierujący osobowym seatem 25-letni mieszkaniec gminy Kowalewo Pomorskie  nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go osobowego audi, w wyniku czego uderzył w pojazd, w następstwie audi najechało na poprzedzający osobowy mercedes. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała przewieziony został 53-letni pasażer audi. W chwili zdarzenia wszyscy jego uczestnicy byli trzeźwi. Funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Golubsko-dobrzyńscy policjanci ponownie apelują o rozwagę i dostosowanie prędkości pojazdów do panujących warunków atmosferycznych !

 

Publikacja: asp. sztab. Małgorzata Lipińska