Wiadomości

Strona znajduje się w archiwum.

NA DROGACH POWIATU GOLUBSKO-DOBRZYŃSKIEGO TRWAJĄ DZIAŁANIA ,,PRĘDKOŚĆ"

Data publikacji 26.06.2018

Policjanci z golubsko-dobrzyńskiej drogówki w wyznaczonych miejscach na terenie całego powiatu prowadzą działania pn. ,,Prędkość". Przedsięwzięcie to ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególnie w zakresie przestrzegania dozwolonej prędkości.

Dziś (26.06.18) od wczesnych godzin rannych policjanci golubsko-dobrzyńskiej drogówk  prowadzą  działania pn. ,,Prędkość”. Funkcjonariusze w piętnastu  punktach kontrolnych na drogach powiatu prowadzą pomiar prędkości pojazdów ze szczególnym zwróceniem uwagi na nieprawidłowo wykonujących manewru wyprzedzania, wymuszanie pierwszeństwa przejazdu i poruszanie się z nadmierna prędkością przez kierujących. W trakcie działań policjanci kontrolują stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów, wyposażenie oraz wymagane dokumenty przez uczestników ruchu. Dzisiejsze lokalne działania mające na celu  poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatu golubsko-dobrzyńskiego potrwają do późnych godzin wieczornych.

Golubsko-dobrzyńscy policjanci po raz kolejny apelują do uczestników ruchu o przestrzeganie przepisów, ostrożność na drodze i zdrowy rozsądek. 

 

Publikacja: asp. sztab. Małgorzata Lipińska