POSZUKIWANIA ZAGINIONEGO EUGENIUSZA MACIEJEWSKIEGO - Wiadomości - KPP w Golubiu-Dobrzyniu

Wiadomości

Strona znajduje się w archiwum.

POSZUKIWANIA ZAGINIONEGO EUGENIUSZA MACIEJEWSKIEGO

Data publikacji 21.06.2018

Policjanci z Golubia-Dobrzynia poszukują zaginionego 60-letniego Eugeniusza Maciejewskiego zam. Wilczewko gm. Radomin. Mężczyzna wyszedł z domu w dniu 30 maja br. i od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Od momentu zawiadomienia (11.06.18) funkcjonariusze wszystkich pionów Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu przeprowadzili szereg czynności mających na celu odnalezienie 60-letniego Eugeniusza Maciejewskiego zam. Wilczewko gm. Radomin. Policjanci sprawdzili miejsca dokąd zaginiony mógł się udać, osoby z którymi utrzymywał kontakty, szpitale, dworce.  

Wczoraj ( 20.06.18) 15 policjantów, w tym przewodnik z psem patrolowo-tropiącym, 26  strażaków  i pracownicy Wydziału Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu wyposażeni w dron przez kilka godzin w miejscowości Wilczewo, Wilczewko, Bocheniec, Kamionka, Sokołowo i Dulsk  poszukiwali zaginionego, 60-latniego Eugeniusza Maciejewskiego, niestety bez efektu.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, waga ok. 90 kg, krępa budowy ciała, włosy- zakola, oczy szare, twarz okrągła. W dniu zaginięcia Eugeniusz Maciejewski ubrany był w spodnie typu jeans koloru granatowego, kurtkę materiałową koloru czarnego, czapkę z daszkiem koloru czarnego, buty typu mokasyny koloru zielonego.

Wszystkie osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionego proszone są  o kontakt osobisty z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Piłsudskiego 19 lub telefoniczny pod numerami 56 682 3200 lub 112.

 

Publikacja: asp. sztab. Małgorzata Lipińska