Wypadek w Szafarni. Dwie osoby poszkodowane. - Wiadomości - KPP w Golubiu-Dobrzyniu

Wiadomości

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek w Szafarni. Dwie osoby poszkodowane.

Data publikacji 24.08.2017

Nie dostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków przez kierującą osobowym VW było najprawdopodobniej przyczyną wypadku do jakiego doszło w miejscowości Szafarnia gm. Radomin.

Wczoraj ( 23.08.2017) około godz. 16.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu powiadomiony został o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Szafarnia na drodze powiatowej nr 2118C. Skierowani na miejsce policjanci drogówki ustalili, że kierująca osobowym VW 18-letni mieszkanka powiatu rypińskiego prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego po pokonaniu łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo.  W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca oraz 59-letnia pasażerka, które przewiezione zostały do szpitala. W chwili wypadku uczestniczki zdarzenia były trzeźwe.

W ciągu kilku ostatnich dni był to kolejny wypadek, którego najprawdopodobniej przyczyną było niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Dlatego golubsko-dobrzyńscy policjanci apelują do kierowców o rozwagę na drodze.

Publikacja: asp. sztab. Małgorzata Lipińska