Wiadomości

Strona znajduje się w archiwum.

„Kręci mnie bezpieczeństwo – poznaj swojego dzielnicowego“

Data publikacji 09.07.2017

Golubsko-dobrzyńscy policjanci w ramach kampanii pod patronatem MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo – poznaj swojego dzielnicowego“, kontynuują spotkania ze społeczeństwem. Przy okazji grawerowania rowerów dzielnicowi rozmawiają o zasadach bezpiecznego spędzenia wakacji. Jest to również dobra okazja, aby w rejonach podległych służbowo przybliżyć mieszkańcom sylwetkę i specyfikę pracy dzielnicowego.

W czwartek ( 06.07.2017 ) w ramach kampanii pod patronatem MSWiA ,, Kręci mnie bezpieczeństwo- poznaj swojego dzielnicowego” st. asp. Daniel Piotrowski  - dzielnicowy rejonu nr 5 spotkał się z mieszkańcami Cieszyn. Mundurowy rozmawiał z uczestnikami spotkania zarówno o swojej pracy jak i o nurtujących ich sprawach. Ponadto przekazał mieszkańcom Cieszyn  informacje o sposobie kontaktowania się z nim. W tym celu policjant przybliżył sposób korzystania z aplikacji ,,Moja Komenda”. Dzielnicowy pamiętał również o rowerzystach, dlatego przybyłym licznie miłośnikom jednosladów grawerował rowery.

Tego rodzaju spotkania z mundurowymi, mające na celu przybliżenie mieszkańcom sylwetki i specyfiki pracy dzielnicowych w powiatu golubsko-dobrzyńskiego będą kontynuowane

 

 

Publikacja: st. asp. Małgorzata Lipińska