Wiadomości

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszał zarzut posiadania narkotyków z zamiarem ich dalszej sprzedaży

Data publikacji 08.07.2017

Kryminalni z Golubia-Dobrzynia zatrzymali 18-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał ponad 10 gramów marihuany oraz pięć tabletek ekstazy. Na wniosek policjantów prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny, poręczenie majątkowego oraz zakaz opuszczania kraju. Niezależnie od tego za swoje czyny mieszkaniec Golubia-Dobrzynia odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W czwartek (06.07.2017)  kryminalni zapukali do drzwi mieszkania 18-latka i potwierdzili swoje wcześniejsze ustalenia, że ten w miejscu zamieszkania posiada narkotyki. Mężczyzna w zajmowanych przez siebie pomieszczeniach miał ukryte ponad 10 gramów marihuany oraz pięć tabletek ekstazy.

18-latek po nocy spędzonej w policyjnym reszcie usłyszał zarzuty posiadania narkotyków z zamiarem ich dalszej sprzedaży. Prokurator po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym zastosował wobec podejrzanego  środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego, zakazu opuszczania kraju oraz dozoru policyjnego. Mężczyźnie grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Publikacja: st. asp. Małgorzata Lipińska