NA WIDOK POLICJANTÓW STAŁ SIĘ NERWOWY, BO MIAŁ NARKOTYKI - Wiadomości - KPP w Golubiu-Dobrzyniu

Wiadomości

Strona znajduje się w archiwum.

NA WIDOK POLICJANTÓW STAŁ SIĘ NERWOWY, BO MIAŁ NARKOTYKI

Data publikacji 29.10.2019

Policjanci z Golubia-Dobrzynia zatrzymali 21-letniego mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie amfetaminę. Wobec mężczyzny, który był już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe, prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego i poręczenia majątkowego. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę (26.10.2019) około godz. 17.00 policjanci patrolujący miasto, na jednej z ulic zauważyli mężczyznę, który na widok mundurowych zaczął zachowywać się nerwowo. Funkcjonariusze  postanowili poznać powód takiego zachowania i gdy przystąpili do legitymowania, mężczyzna wyrzucił z kieszeni  spodni dwa zawiniątka z zawartością białej substancji. Po zbadaniu białego proszku okazało się, że jest to amfetamina w ilości ponad 11 grama. 21-latek, który był już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe, ponownie usłyszał zarzuty.

Teraz za swoje czyny odpowie przez sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środków zapobiegawczych w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego.

Publikacja: asp. sztab. Małgorzata Lipińska