POLICJANT ODWIEDZIŁ UCZNIÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W DZIAŁYNIU - Wiadomości - KPP w Golubiu-Dobrzyniu

Wiadomości

Strona znajduje się w archiwum.

POLICJANT ODWIEDZIŁ UCZNIÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W DZIAŁYNIU

Data publikacji 26.10.2019

Golubsko-Dobrzyńscy policjanci w ramach działań profilaktycznych pn. „Bezpieczna droga do szkoły” od 01 września spotykają się z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego i rozmawiają o zasadach bezpiecznego zachowania się na drodze.

Tym razem sierż. szt. Piotr Sipak z Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu spotkał się z uczniami w Szkole Podstawowej w Działyniu oraz z dziećmi z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Działyniu. Dzielnicowy podczas spotkania w szkole, omówił podstawowe zasady zachowania się na drodze. Policjant rozmawiał z dziećmi o tym jak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych, których noszenie gwarantuje, że jesteśmy bardziej widoczni, a tym samym bardziej bezpieczni na drodze.  

Mundurowy rozmawiał również z dziećmi o zasadach jakimi powinny się kierować, aby być bezpiecznym podczas pobytu w szkole oraz, gdy spędzają czas wolny w miejscu zamieszkania.

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały od sierż szt. Piotra Sipaka elementy odblaskowe ufundowane przez Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Gminy w Zbójnie.

Publikacja: asp. sztab. Małgorzata Lipińska