SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ 88-LATKA - Wiadomości - KPP w Golubiu-Dobrzyniu

Wiadomości

Strona znajduje się w archiwum.

SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ 88-LATKA

Data publikacji 23.10.2019

Dzięki sprawnie i skutecznie przeprowadzonej akcji poszukiwawczej golubsko-dobrzyńscy policjanci odnaleźli 88-latka, którego zaginięcie zgłosiła rodzina. Zdezorientowany mężczyzna siedział na ławce na jednym z osiedli w mieście. Po udzieleniu pomocy przez ratowników medycznych, został przekazany pod opiekę rodzinie.

Wczoraj (22.10.19 ) chwilę przed 18.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu powiadomiony został o zaginięciu 88-letniego mieszkańca Golubia-Dobrzynia, który kilka godzin wcześniej wyszedł z domu i nie było z nim żadnego kontaktu. W komendzie ogłoszono alarm i zorganizowano akcję poszukiwawczą. Ze względu na podeszły wiek zaginionego oraz pogarszające się warunki atmosferyczne liczyła się każda minuta. 

Na szczęście już po po dwóch godzinach od zgłoszenia policjanci, weryfikując kolejne informacje przekazywane w sprawie zaginionego, na jednym z osiedli miasta odnaleźli siedzącego na ławce zdezorientowanego 88–latka. Mężczyzna, po udzieleniu pomocy przez ratowników medycznych, przekazany został pod opiekę rodziny.

Publikacja: asp. sztab. Małgorzata Lipińska