BEZPŁATNY PRZEGLĄD TECHNICZNY POJAZDÓW - Wiadomości - KPP w Golubiu-Dobrzyniu

Wiadomości

Strona znajduje się w archiwum.

BEZPŁATNY PRZEGLĄD TECHNICZNY POJAZDÓW

Data publikacji 22.10.2019

Policjanci z Golubia-Dobrzynia wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu zapraszają na jesienny przegląd pojazdów. W dniu 26 października 2019 roku w godz. 8.00–14.00 w stacjach kontroli pojazdów w Golubiu-Dobrzyniu i w Kowalewie Pomorskim, będzie można bezpłatne sprawdzić stanu technicznego swojego pojazdu.

Każda pora roku jest dobra na zadbanie o stan techniczny swojego pojazdu. Wcześnie wykryty defekt w aucie uchroni nas przed ewentualnymi zdarzeniami drogowymi, które są zagrożeniem dla naszego zdrowia, a co ważniejsze życia.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu zapraszają na jesienne badanie stanu technicznego pojazdów w dniu 26 października 2019 roku (sobota) w godz. 8.00–14.00 do Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów przy:         

-ul. Szosa Rypińska 32 A  Golub-Dobrzyń

-ul. Sokołowska 7 Golub-Dobrzyń

-ul. Sokołowska 23  Golub-Dobrzyń

-ul. Brodnicka 23  Kowalewo Pomorskie

Wyżej wymienione stacje, sprawdzą w Państwa samochodach skuteczność działania hamulców, stan techniczny zawieszenia, ustawienie świateł, działanie amortyzatorów. Przeprowadzone badania będą wykonywane nieodpłatnie i bez wpisów w dowód rejestracyjny! Podczas przeglądu policjanci Zespołu Ruchu Drogowego będą udzielać porad dotyczących przepisów ruchu drogowego.

Publikacja: Jolanta Zapaśnik-Wysocka